Şehitlik Sanal 3D

Şehitlik Sanal 3D

Çanakkale Şehitlikleri Sanal Turu 3D; Gelibolu Yarımadası Savaş Alanları ve Şehitliklerini sanal olarak ziyaret edebilir, inceleyebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Çanakkale Valiliği Sanal Tur 3D

Çanakkale Valiliği tarafından hazırlatılan bu 3D sanal tur, Çanakkale feribot iskelesinden Eceabat feribot iskelesine nasıl geçileceğini tarif etmekle başlıyor. Eceabat ilçe merkezinden devam eden 3D Sanal Tur güney istikametine doğru devam ediyor. Güneye doğru başlangıç yapar iken 3D Sanal Tur olarak Çanakkale Savaş alanları ve Şehitliklerini 3 boyutlu olarak inceleme şansı buluyorsunuz. 3D Sanal Tur aynı zamanda ziyaret noktaları hakkında da bilgi veriyor.

Böyle muhteşem 3D Sanal Tur hizmetini bize sunduğu için Çanakkale Valiliği’ne sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tubitak Sanal Tur 3D

Sizlerle daha önce Çanakkale Valiliği tarafından hazırlanan Çanakkale Şehitlikleri 3D sanal tur çalışmasını paylaşmıştık. Bir süre önce Ali Kışlar tarafından TUBİTAK katkılarıyla yeni bir Çanakkale Şehitlikleri 3D çalışması yayınlandı. Kendisine bu çalışmadan dolayı teşekkür ediyor ve üstün başarılarının devamını diliyoruz.

İZİN SÜRECİNDE

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ