Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Araç Kiralama; anlaşmalı Çanakkale Rent a Car firmalarımız ile Çanakkale araç kiralama hizmetini sizler için kolaylaştırdık.

Çanakkale Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti bireysel seyahatlerinizi daha kolay bir hale getirdi. Uzak mesafe seyahatlerinizde yüzlerce km araç kullanmak yerine, uçak, tren otobüs gibi toplu taşıma araçları ile ana ulaşımı sağlayabilirsiniz. Seyahatinizin ana noktasına vardığınızda ise araç kiralama hizmetinden yararlanarak bireysel gezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama firmalarının sayısının sürekli artması ve beraberinde getirdiği rekabet ortamıyla, ekonomik anlamda da sizlere yarar sağladı. Bireysel aracınız ile yapacağınız uzun yolculukların maliyet ve yoruculuğundan kurtularak, yakın yada daha az maliyetler ile araç kiralama ile planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetinin size getirisini sitemizin ana teması olan Çanakkale Şehitlikleri ile örneklendirebiliriz. Çanakkale Şehitlikleri ve Savaş Alanları’nı ziyaret etmek istiyorsunuz. Ama her ne kadar daha ekonomik ve kapsamlı bir hizmet olsa dahi bir grup ile hareket etmek size uygun değil. Bu nedenle de kendi imkanlarınız ve aracınızla bireysel olarak ziyaret etmek istiyorsunuz.

Başkentimiz Ankara’yı örnek alalım. Kendi aracınız ile oradan hareket ettiniz. Yaklaşık direksiyon başında olacağınız, yol ve gezi yaklaşık 1500 km ve toplam süre neredeyse 30 saat, mesafe ve süre oldukça yüksek. Böyle uzun ve yorucu bir yolculuğun maaliyetini de aracınızın yakıt tutarına göre çıkarabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanırsanız, özelikle de uçak, bu uzun yolculuk sizi araç kullanmak kadar yormayacaktır. Çanakkale’ye ulaşımınız sonrası Çanakkale araç kiralama hizmetinden yararlanarak sadece 100 – 120 km arası bir yolda dilediğiniz zaman dilimi içerisinde araç kullanmış olacaksınız. Çanakkale araç kiralama hizmeti hem zaman, hem yoruculuk hem de maliyet açısından size daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Çanakkale araç kiralama konusunda henüz yeni ve gelişmekte olan bir turizm hizmet çeşitliliğine sahiptir. Yeni gelişmekte olduğundan araçlar genellikle bakımlı ve yeni model. Yeniliğin yanında gelişmeye başlayan rekabet ortamı ise fiyat uygunluğunu ve hizmet kalitesini – çeşitliliğini beraberinde getirmektedir. Aracı kendiniz kullanmak istemediğinizde, uygun fiyatlara şoförlü olarak da kiralayabilirsiniz.

Araç tipleri ve çeşitliliği bakımından da Çanakkale araç kiralama hizmeti yeterli hizmet standardını neredeyse yakalamış durumda. Kiralık araç çeşitleri epey fazla;

Çanakkale Mini Araç Kiralama

Çanakkale‘de her ne kadar park yeri sorunu olmasa da, daha az yakıt tüketimi ve daha kolay kullanımı nedeniyle, Çanakkale araç kiralama hizmetinizde mini araçları tercih edebilirsiniz.

Kiralık Mini Araç

Kiralık Mini Araç

Çanakkale Ekonomik Araç Kiralama

Bir çoğumuz araç alımlarında normal ve ilave paketli araç seçenekleri ile karşılaşmışızdır. Standart otomobil olarak kabul edilen bu araçları tercih ederek Çanakkale araç kiralama hizmeti tercihinizi ekonomik araçlardan yana kullanabilirsiniz.

Ekonomik Otomobil

Kiralık Ekonomik Otomobil

Çanakkale A Class Araç Kiralama

A Class ifadesi araçlarda lüks teriminin yerine kullanılır. Mercedes, Volkswagen, Audi, Volvo gibi kiralık araçlar bu kategori içinde listelenir. Çanakkale araç kiralama tercihinizi lüks araçlardan yana kullanabilirsiniz. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Çanakkale gelişmekte olan bir hizmet sunumu içerisinde yer alıyor ve bu nedenle de yüksek model lüks araç sayısı çok az.

Kiralık A Class Araçlar

Kiralık A Class Araçlar

Çanakkale Arazi Aracı Kiralama

Şehitlik gezinizde özellikle bahar ve kış aylarında, her ne kadar yollar yeni de olsa, sizlere tavsiyemiz arazi aracı veya SUV araç kiralamanızdır. Çanakkale araç kiralama hizmetine sunulan az sayıda olsa da arazi aracı bulmak mümkündür.

Kiralık Suv Arazi Aracı

Kiralık Suv Arazi Aracı

Çanakkale Minibüs Kiralama

Söz konusu minibüsler olduğunda, Çanakkale araç kiralama konusunda adeta göz bebeği durumunda. Bölgenin km açısından kısa olması, genellikle günübirlik olarak araçların kullanılması nedeniyle minibüsler daima yeni ve bakımlı durumda. İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerdeki turizm firmalarının bile sıklıkla Çanakkale’den minibüs kiraladığı bilinmektedir. Katılımcı sayısının fazla olduğu yada biraz daha konfor aradığınız durumlarda minibüs kiralamayı tercih edebilirsiniz. Burada karşılaşacağınız tek sorun D2 belgesi nedeniyle kullanımında özel belge istenmesidir. Bu nedenle de şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralık Minivan Minibus

Kiralık Minivan Minibus

Çanakkale Araç Kiralama Şartları ve Teslim Noktaları

Çanakkale araç kiralama hizmetinden yararlanabilmeniz için ülke genelinde gerekli olan koşullara sahip olmanız gereklidir. Aynı şekilde belirli noktalardan teslim alıp yine belirli noktalarda kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz.

Araç Teslim Noktaları

  • Çanakkale Şehitlikleri için Kilitbahir veya Ecaabat
  • Çanakkale Feribot İskelesi
  • Çanakkale Otogarı
  • Çanakkale Cumhuriyet Meydanı
  • Çanakkale Havaalanı
  • Otel, pansiyon ve diğer konaklama tesisleri

Çanakkale Araç Kiralama Koşulları

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI:

En az 1 (bir) yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşını doldurmuş ve üzerindeki kişiler mini ve ekonomik grubu araçları kiralayabilirler. A Class ve Arazi Araç grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmuş ve üzerinde olma koşulları aranır. 21 yaşını doldurmuş olmak koşulu sabit kalmak kaydi ile orta ve üst sınıf araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ:

Araç kiralama min. süresi günlük kiralamalarda 24 saat, aylık kiralamalarda 30 gündür.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR:

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ile %18 Katma Değer Vergisi dahildir. Akaryakıt, Ferdi Kaza Güvencesi, Mini Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti(0-26 km arası), Bebek Koltuğu Ücreti, Navigasyon Cihazı, Ek Sürücü Ücreti, Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo yakıt ile yapılır. Eksik veya boş depo yakıt ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır. Aylık kiralamalarda kilometre sınırı araç grubuna göre 3000- 4000 km arasında değişkenlik göstermektedir. Kilometre aşım ücreti grup bazında değişiklik göstermektedir.

EK SÜRÜCÜLER:

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

ÖDEME ŞEKİLLERİ:

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı veya peşin tahsil edilir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise aynı kredi kartından tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile araç kiralama yapılamaz.

Çanakkale Araç Kiralama Hizmeti

Çanakkale Araç Kiralama Hizmeti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ