Çanakkale Biga Bigarden At Çiftliği

Çanakkale Biga Bigarden At Çiftliği

Bigarden Çiftliği; Çanakkale Biga Gümüşçay mevkindeki Bigarden At Çiftliği, aynı zamanda okçuluk, binicilik, ATV, Safari, Paintball, doğa yürüyüşü, hayvanat bahçesi gibi donanımlarıyla beraber sizi şehrin gürültüsünden uzaklaştırarak doğa ve çiftlik hayatını yakından tanımanızı sağlar.

Bigarden Çiftliği

Mevki ve adres olarak Bigarden;  Çanakkale, Biga, Gümüşçay 3. Kilometrede yer alır. Ulaşımı kolay olmakla birlikte sizlere sunduğu hizmetler:

At Çiftliği ve Binicilik

Binicilik

Binicilik

Bigarden sizlere iyi ırklardan gelen ve iyi yetiştirilmiş atları ile binicilik hizmeti vermektedir. Binicilik hizmeti yanı sıra binicilik eğitimi de vermektedir. Bigarden aynı zamanda binicilik için uygun parkur ve doğal ortamlara da sahiptir.

Kahvaltı ve Mangal Keyfi

Kahvaltı

Kahvaltı

Bigarden tamamen doğal ve yöresel ürünlerden hazırlanmış mutfağı ile sizlere doğa içerisinde natürel bir kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda mangal ve ocakbaşı ile kuzu, oğlak çevirme gibi özel lezzetleri de sizlere sunabilmektedir.

ATV Safari

ATV Safari

ATV Safari

ATV araçları ile Bigarden doğa parkurlarında safari yapabilirsiniz. Zorluk derecesi ve çeşitleri bulunan parkurlar içerisinde size uygun olanı tercih edip keyfini çıkarabilirsiniz.

Okçuluk

Atlı Okçuluk

Atlı Okçuluk

Bigarden okçuluk parkurları ve okçuluk ekipmanları ile geleneksel ve olimpik branşlarda okçuluk sporunu yapmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda atlı okçuluk yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Paintball

Paintball

Paintball

Bigarden farklı Paintball parkurları ile sizlere hem özel hemde doğal ortamda Paintball imkanı sunmaktadır. Tüm gerekli ekipmanları bünyesinde bulunduran Bigarden stresinizi atmanıza olanak sağlar.

Özel Alanlar

Bigarden sportif hizmetleri yanında geniş ve doğal bahçesi içerisinde oturabilir, at,deve, eşek, midilli atları ile gezintiye çıkabilirsiniz. Ayrıca salıncak, nargile gibi diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Belirli tarihlerde Bigarden çiftliğine Çanakkale hareketli olarak tur ve geziler düzenlemekteyiz. Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri. Tel: 0286 352 32 17 –  Fax: 0286 352 31 17

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ